הכלים הטובים ביותר לתיאום פגישות ושיחות

תוכן עניינים

בעולם של היום, תיאום פגישות אונליין הפך לפופולרי יותר ויותר, כאשר עסקים ואנשים פרטיים כאחד מחפשים דרכים לייעל את הזמן שלהם.

ישנו מגוון רחב של תוספים וורדפרס ואפליקציות צד ג’ שנותנות מענה במיוחד לתיאום פגישות ולקביעת תורים.

בין אם אתם בעלי עסק, פרילנסרים או רק זקוקים לפתרון נוח, סביר להניח שתמצאו את הכלי שיתאים לצרכים ולהעדפות הספציפיות שלכם.

חשוב רק שתזכרו:

Calendly

Calendly היא אפליקציית SaaS פופולרית לתיאום פגישות. היא ידידותית למשתמש ועוזרת לעסקים ולאנשי מקצוע לפשט את תהליך תיאום הפגישות עם מגוון תכונות שימושיות. האינטגרציה החלקה שלה עם וורדפרס, Calendly נותנת למשתמשים חוויה נטולת בעיות לניהול פגישות ושיחות.

אחד היתרונות המרכזיים של Calendly הוא היכולת שלה להסתנכרן עם מגוון יומנים, כמו Google Calendar, Outlook או iCloud. פונקציונליות זו מבטיחה שמשתמשים יכולים להציג ולנהל את האירועים שלהם מפלטפורמה אחת, ומבטלת את הצורך לעבור בין יישומים שונים.

בנוסף לאינטגרציה של יומנים, Calendly מציעה גם טפסי הזמנה הניתנים להתאמה אישית, שנאפשר להטמיע בקלות באתר. תכונה זו מאפשרת לעסקים לאסוף מידע רלוונטי מלקוחותיהם במהלך תהליך ההזמנה, וכתוצאה מכך לתת להם חוויה מותאמת אישית יותר.

לסיכום, Calendly הוא תוסף הזמנות וורדפרס איכותי, שמשרת צרכים שונים של תיאום פגישות. התכונות הידידותיות למשתמש שלו, הפונקציונליות שחוסכות זמן והאינטגרציה החלקה ליומנים הופכים אותה לתוספת חשובה לכל אתר וורדפרס, שרוצה לשפר את יכולות תיאום הפגישות שלו.

מחירים: חינם | סטנדרטי – $10 למשתמש לחודש | צוותים – $16 למשתמש לחודש

Amelia

Amelia הוא תוסף תיאום פגישות ידידותי ועוצמתי, שיכול לייעל את תהליך ההזמנה באתר שלכם. הוא מאפשר ללקוחות להזמין פגישות או אירועים בקלות וביעילות. עם ממשק פשוט ונקי, Amelia מבטיח חווית משתמש חלקה עבורכם ועבור קהל הלקוחות שלכם.

התוסף מציע תכונות תיאום וניהול אינטואיטיביות, המאפשרות לכם להתאים אישית את מערכת ההזמנות בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם. אתם יכולים להגדיר את הזמינות של שירותים שונים, להגדיר את משך הפגישות וזמנים בין פגישות, ולהחיל כללי תמחור שונים. בנוסף, Amelia מאפשרת הודעות מייל מותאמות אישית, דבר שמבטיח תקשורת יעילה עם הלקוחות שלכם.

יתרון בולט של Amelia הוא האינטגרציה שלה עם ספקי תשלום פופולריים כמו PayPal ו-Stripe, מה שהופך את תהליך קבלת תשלום עבור הפגישות או האירועים שלך לפשוט ביותר. כתוצאה מכך, לקוחות יכולים בקלות להזמין ולשלם עבור השירותים שלכם ישירות באתר האינטרנט שלכם, להגדיל את ההכנסה שלכם ולהפחית את עומס העבודה מצדכם.

כפתרון הזמנת פגישות רב-תכליתי וניתן להתאמה, Amelia מתאימה לתחומים שונים, כולל בריאות, ייעוץ, אימון, כושר ועוד. הגמישות ויכולת ההסתגלות שלו הופכות אותו לבחירה המובילה בין התוספים הטובים ביותר להזמנות וורדפרס הזמינים כיום.

מחירים: דומיין 1 $69 לשנה | 5 דומיינים 159$ | דומיינים ללא הגבלה 299$

Simply Schedule Appointments

Simply Schedule Appointments הוא תוסף תיאום פגישות ידידותי למשתמש שמייעל את תהליך קביעת התורים לעסקים ולספקי שירותים. עם הממשק הקל לשימוש שלו, משתמשים יכולים לנהל ולהתאים אישית את טפסי ההזמנה שלהם, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית למתחילים ולמקצוענים כאחד.

אחת התכונות המרכזיות של Simply Schedule Appointments היא האינטגרציה החלקה שלו עם כלים פופולריים כמו Google Calendar, Stripe ו-MailChimp. אינטגרציה זו מאפשרת למשתמשים לסנכרן בקלות את היומנים שלהם ולהגדיר עיבוד תשלומים, כמו גם לשלוח תזכורות פגישות והודעות דוא”ל מעקב ללקוחות.

בנוסף, התוסף מציע מגוון של תבניות טפסים מובנות מראש הנותנות מענה לתחומים וסוגי שירותים שונים. התאמה אישית זו מקלה על עסקים להתאים את הטפסיםה שלהם בהתאם לצרכים הספציפיים שלהם. בנוסף, התוסף תומך גם מגוון סוגי פגישות, תזמון גמיש והפרשי זמן בין פגישות, ומספק ללקוחות חווית הזמנה פשוטה.

יתרון נוסף בשימוש ב-Simply Schedule Appointments הוא שמשתמשים יכולים לתרגם אותו בקלות ולהתאים את הטפסים שלהם לשפות שונות. פונקציונליות זו הופכת את התוסף לבחירה מצוינת לעסקים הפועלים בסביבות רב-לשוניות או המשרתים קהל לקוחות מגוון.

לסיכום, Simply Schedule Appointments הוא תוסף יעיל וידידותי המספק יכולות יוצאות דופן של הזמנת פגישות לאתרי וורדפרס. התאימות שלו לכלים פופולריים, טפסים הניתנים להתאמה אישית וחווית משתמש חלקה הופכים אותו לאופציה מצוינת לעסקים המעוניינים לשפר את תהליך התזמון המקוון שלהם.

מחירים:Plus $99 | Professional 199$ | Business 399$ לשנה

Savvycal

Savvycal היא אפליקציית Saas ידיידותית ויעילה המפשטת את תהליך זימון הפגישות. אפליקציה זו בולטת בזכות הממשק האינטואיטיבי והאינטגרציות שלה.

אחת התכונות המרכזיות של Savvycal היא היכולת שלה ליצור דפי הזמנה מותאמים אישית עם כתובות URL מותאמות אישית. זה מאפשר ללקוחות לקבוע פגישות במהירות ובקלות, מה שמוביל לחוויית הזמנה חלקה יותר. יתרה מכך, Savvycal מציעה תמיכה באזור זמן, המבטיחה שתזמון פגישות מדויק ללא קשר למיקומו של הלקוח.

בנוסף, Savvycal מספקת תאימות למספר יומנים, ומאפשרת למשתמש לסנכרן פגישות עם פלטפורמות יומן שונות כגון Google Calendar, iCal ו-Outlook Calendar. זה עוזר לבעלי עסקים לעקוב אחר הפגישות שלהם במיקום נוח אחד.

לסיכום, Savvycal היא אופציה אידיאלית לכל מי שמחפש לפשט את תהליך תיאום הפגישות שלו באתר הוורדפרס שלו. התכונות הידידותיות למשתמש והאינטגרציות הקלות שלו הופכים אותו לבחירה מובילה.

מחירים: חינם | 12$ Basic לחודש למשתמש | Premium $20 למשתמש לחודש

WooCommerce Appointments

WooCommerce Appointments הוא תוסף רב עוצמה וידידותי למשתמש למי שצריך יכולות תיאום פגישות באתר וורדפרס שלהם. בעזרת ההרחבה זו, עסקים יכולים לנהל בקלות ולהתאים אישית את תיאום פגישות עבור הלקוחות שלהם.

חלק מהתכונות העיקריות שלו כוללות:

 • יומן נוח לתיאום פגישות
 • סנכרון דו-כיווני עם Google Calendar
 • התאמות אזור זמן ללקוחות
 • התאמה אישית של משך הפגישה, והפרשי הזמן בין פגישות
 • פגישות מרובות מרובות להזמנות קבוצתיות או פעילויות שיתופיות

מחירים: $89 1 דומיין | $129.00 5 דומיינים | 25 דומיינים 299$

WooCommerce Bookings

WooCommerce Bookings הוא תוסף נוסף המאפשר למשתמשים להגדיר הזמנות ופגישות באתר האינטרנט שלהם בקלות. התכונות שלו נותנות מענה לסוגים שונים של עסקים, החל ממקומות לינה ועד פגישות או אפילו אירועים של מספר ימים.

מספר תכונות בולטות של התוסף:

 • יצירת אפשרויות הזמנה מגוונות (קבועות או דינמיות)
 • הגדרת מחירים לפי זמן, מספר אנשים או ללילה (עבור מקומות לינה)
 • הודעות מייל אוטומטיות
 • יומן עם אפשרות להשבתה של תאריכים ספציפיים
 • ממשק ניהול הזמנות ידידותי למשתמש

מחירים: $20.75 לחודש או $249 לשנה

Bookings for WooCommerce

Bookings for WooCommerce מאפשר לעסקים להגדיר במהירות תיאום פגישות, השכרות, הזמנות או כרטיסים לאירועים תחת תוסף יחיד. הרחבה זו נועדה לתת מענה למגוון צורכי הזמנה.

תכונות עיקריות של תוסף זה כוללות:

 • יצירת מוצרים לפגישות עם אפשרויות גמישות (משבצות זמן, משך זמן, קיבולת וכו’)
 • שדות טופס מותאמים אישית אופציונליים לאיסוף מידע ספציפי מלקוחות
 • יומן זמינות ללקוחות לצפייה בהזמנות
 • דאשבורד לניהול הזמנות קל לניווט

התוסף נותן מענה למגוון רחב של צרכים, דבר שמקל על עסקים להגדיר ולנהל את תהליך ההזמנה שלהם. שימוש בתוסף הזה יכול לעזור לייעל את התפעול תוך מתן חווית הזמנה חלקה ללקוחות.

מחירים: $59 1 דומיין | דומיינים ללא הגבלה 99$ לשנה

Appointlet

Appointlet הוא תוסף ידידותי למשתמש, שמייעל את תהליך זימון הפגישות, הן עבור בעלי אתרים והן עבור לקוחותיהם. עם הממשק האינטואיטיבי שלו, הוא מבטל את הצורך בפינג פונג תקשורתי ומאפשר למשתמשים להזמין פגישות ישירות דרך האתר.

התוסף מציע מגוון תכונות, כולל טפסים הניתנים להתאמה אישית, אפשרויות שירות מרובות והגדרות תזמון גמישות. בנוסף, ל-Appointlet יש אינטגרציה חלקה עם כלים פופולריים כמו Google Calendar ו-Zoom, מה שמבטיח מערכת יעילה לניהול פגישות לעסקים.

מבחינת תמחור, Appointlet מציעה תוכנית חינמית עם תכונות בסיסיות ותוכנית פרימיום עם אפשרויות מתקדמות יותר, כמו ניהול חברי צוות ותמיכת לקוחות מועדפים. המשתמשים יכולים לבחור את התוכנית המתאימה ביותר לצרכים ולדרישות שלהם.

על ידי שילוב של Appointlet באתר וורדפרס, בעלי עסקים יכולים לחסוך זמן ומאמץ תוך מתן חווית הזמנה חלקה ללקוחותיהם. התאימות שלו לרוב ערכות הנושא והתוספים של וורדפרס, כמו גם תהליך ההגדרה הפשוט שלו, הופכים את Appointlet לתוספת חשובה לכל אתר הדורש פונקציונליות של תזמון פגישות.

מחירים: חינם | Premium $10 למשתמש לחודש

FluentBooking

FluentBooking הוא תוסף הזמנות וורדפרס ידידותי למשתמש שנועד לייעל את תזמון הפגישות. הוא מציע חווית הזמנה חלקה הן למשתמשים והן למנהלי אתרים. על ידי שימוש בתוסף זה, עסקים יכולים לנהל ולבקר ביעילות פגישות, ובסופו של דבר לשפר את יעילות הפעילות שלהם.

התוסף מציע אפשרויות התאמה אישית שונות, המאפשרות למנהלי אתרים להתאים את המראה והפונקציונליות שלו בהתאם להעדפותיהם. עם FluentBooking, ללקוחות יש אפשרות להזמין פגישות, לראות משבצות זמן זמינות ולבטל או לקבוע מחדש פגישות ללא כל טרחה.

תכונה בולטת אחת של FluentBooking היא יכולות האינטגרציה שלה עם פלטפורמות לוח שנה פופולריות כמו Google Calendar, iCal ו-Outlook. זה מבטיח סנכרון חלק של פגישות שהוזמנו דרך האתר והיומנים האישיים של המשתמשים והמנהלים כאחד. בנוסף, תוסף זה תומך בשערי תשלום שונים, המאפשר לעסקים לקבל תשלומים עבור פגישות ישירות מהאתר.

לסיכום, FluentBooking הוא תוסף הזמנות וורדפרס עם תכונות מלאות המספק פתרון מעוגל היטב לעסקים המעוניינים לפשט את תהליכי תזמון הפגישות שלהם. הממשק הידידותי למשתמש שלו, אפשרויות ההתאמה האישית והשילוב עם לוחות שנה פופולריים הופכים אותו לתוספת חשובה לכל אתר וורדפרס הדורש פונקציונליות של תזמון פגישות.

מחירים: 199$ 1 דומיין | 5 דומיינים $499 | 50 דומיינים 999$ לשנה (נכון לכתיבת שורות אלו יש 50% הנחה לרישיונות לייפטיים לרגל ההשקה)

איך לבחור את הכלי המתאים

בחירת הכלי המתאים תלויה בצרכים הספציפיים שלכם. קחו בחשבון גורמים כמו סוג הפגישות, רמת ההתאמה האישית ותאימות לכלים אחרים. בנוסף, תמיד חשוב לבדוק את הפונקציונליות והמראה של התוסף באתר שלכם לפני שאתם מתחילים להשתמש בו באופן קבוע.

תכונות נוספות שכדאי לקחת בחשבון הן ממשק ידידותי למשתמש, טפסים הניתנים להתאמה אישית, אינטגרציה עם פלטפורמות יומן פופולריות, אפשרויות תשלום ויכולת לנהל מספר הזמנות.

לסיכום

כשמדובר בניהול פגישות והזמנות באתר וורדפרס, התוסף הנכון יכול לעשות הבדל עצום. יש שפע של אפשרויות ובחירת הכלי המתאים ביותר יכולה להיות מאתגרת.

במאמר זה בדקנו מספר כלים ותוספים שלדעתנו כדאי מאוד להכיר, וניסינו לפשט לכם את תהליך קבלת הבחירה בכלי המתאים.

אנחנו מרשים לעצמנו לצרף המלצה אישית ולספר שאנחנו בזוגיטל משתמשים בתוסף FluentBooking, ונשמח להתקין ולהגדיר אותו גם באתר שלכם. מוזמנים ליצור קשר.

שתפו את הפוסט

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

בטוח שיעניין אתכם גם...

סמינר יומי לעסקים

תכנית 6 השלבים לבניית שיתוף פעולה ריווחי

מחזור מס' 5 של

סמינר שיתופי פעולה

יוצא לדרך!

בודק...