תחזוקת אתר וורדפרס

תנו לנו לדאוג לעדכונים השוטפים שאתם צריכים לעשות להתקנת הוורדפרס, לתוספים והתבניות שמותקנים באתר שלכם, כדי למנוע את סכנת הפריצה לאתר ולשפר את היכולות שלו.
כך תהיו רגועים ובטוחים שהאתר שלכם פועל תמיד על הגירסאות האחרונות והעדכניות ביותר.

בין שאתם מחזיקים באתר וורדפרס לצורכי מכירות ואיקומרס או שהאתר שלכם הוא אתר תדמית נטו, תחזוקה שוטפת שלו היא אחד העניינים החשובים ביותר שצריך להקפיד עליהם.

אם אתם לא ממש בטוחים מהי החשיבות של תחזוקה זו, כדאי שתדעו שזוהי דרך חשובה להבטיח שהאתר שלכם יופיע במקום טוב בתוצאות החיפוש בגוגל וגם הדרך היחידה להבטיח חוויית משתמש טובה שתשאיר את הגולשים בפנים ותמנע אחוזי נטישה גבוהים.

השירות שאנו כאן בזוגיטל מציעים ייתן לכם הרבה שקט נפשי וביטחון שהאתר שלכם ממצה את מלוא הפוטנציאל שלו.

תחזוקת אתרים – למה זה חשוב?

מערכת וורדפרס היא מערכת קוד פתוח, מה שאומר שהיא מאפשרת למשתמשים ליהנות מהיצע גדול של תבניות ותוספים מסוגים שונים המתרחב בכל עת. המטרה של כל הכלים האלו היא לשפר את הרספונסיביות של האתר ולהפוך את חוויית המשתמש לטובה וטבעית יותר.

הסיבה שתחזוקת אתרי וורדפרס היא עניין חשוב כל כך היא מפני שהפעולות האלו מאפשרות לשדרג את הגלישה באתר, משפרות את הקידום האורגני שלו בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים, מחזקות את רמת האבטחה באתר ומשדרגות את מערכת הניהול. ללא ביצוע הפעולות האלו, האתר יהפוך עם הזמן למיושן קודם כול, ומעבר לכך עלול להתמלא בבאגים שונים שיעיבו על חוויית השימוש וגם ייצרו רושם של בעלי עסק לא מקצועיים.

מה כולל שירות תחזוקת אתרים?

אז מה בעצם כולל השירות של תחזוקת אתרי וורדפרס?

השירות הניתן הוא שונה לכל אתר ועסק בהתאם לצרכים השונים שלו, אבל ככלל אפשר לדבר על כמה פעולות בסיסיות וחשובות:

עדכונים ושדרוגים – למערכת וורדפרס, תבניות ותוספים

אחד החלקים החשובים ביותר הוא מעבר מקיף על כל העדכונים והשדרוגים הקיימים שאפשר ליישם, כולל עדכונים ושינויים של התבניות והתוספים הקיימים ולאחר מכן החלה של תבניות ותוספים חדשים במידת הצורך. מעבר לכך, מבצעים גם עדכון בכל מה שקשור לתוכן עצמו, שינויים קוסמטיים קלים, החלפת תמונות, החלפה והוספה של מלל, הוספת מוצרים, מבצעים או קופונים וכן הלאה.

תחזוקה שוטפת לשרת

במקביל לתחזוקת האתר עצמו, חשוב מאוד גם לבצע תחזוקה שוטפת וקבועה לשרת שעליו נמצא האתר. אם זהו שרת פיזי שנמצא אצלכם זה יכול להיות מורכב יותר, אך לרוב עובדים כיום על שרתים וירטואליים מרוחקים, מה שמאפשר לאנשי התחזוקה לבצע פעולות שונות של אופטימיזציה ותחזוקת השרת, העוזרות מאוד לשפר את זמני הטעינה ואת חוויית המשתמש.

הטמעת שירותי גוגל

אחד השירותים החשובים ביותר בתהליך התחזוקה הוא הטמעה של שירותי גוגל שונים. השירותים האלו מעלים את הדירוג שגוגל נותן לאתר, מה שאומר שמשפרים הלכה למעשה את הקידום האורגני שלו ואת הדירוג שלו בתוצאות החיפוש.

שחזור לאתר

עוד שירות חשוב ואפילו קריטי בתחום של תחזוקת אתרי וורדפרס הוא שירות שחזור לאתר. חשוב מאוד להתכונן מראש למצבים של אסון הכוללים אובדן של מידע ואפילו מחיקה של האתר. שירותי תחזוקה מקצועיים מאפשרים להתמודד עם הבעיה הרצינית הזאת באמצעות שחזור מהיר של האתר ומזעור נזקים בעקבות אובדן, פריצה או כל נזק אחר.

טיפול בתקלות, וירוסים ופריצות

חשוב לדבר גם על היכולת לטפל בתקלות, בווירוסים ובפריצות, העלולים להזיק לאתר. תחזוקה שוטפת מאפשרת לאתר את האיומים האלו מראש, לנקוט פעולות מניעה שימזערו את הסיכויים ולהחיל טכניקות הגנה שונות שימנעו חדירת וירוסים ופריצות.

למה לבחור בזוגיטל לתחזוקת אתר הוורדפרס שלכם?

אם אתם מתלבטים במי לבחור לצורך קבלת השירות הזה, אנו נשמח להציע לכם את הניסיון המקצועי העשיר, הזמינות והאדיבות שאנחנו מביאים לשולחן.

חברת זוגיטל היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום של תחזוקת אתרי וורדפרס, והמומחים שלנו מכירים את המערכת לעומק כשהם מקפידים ללמוד אותה באופן קבוע ולעקוב אחר שינויים חשובים. אנו יודעים להתאים שירותי תחזוקה באופן אישי לכל אתר, ועובדים בצמוד עם בעלי העסקים כדי להגיע לשביעות רצון מלאה.

את כל הדברים האלו אנו מציעים בתעריפים נוחים והוגנים למדי ותמיד עם חיוך. איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שהאתר שלכם ממצה את מלוא הפוטנציאל שלו ונשאר תמיד עדכני לפי השינויים האחרונים במערכת.

תוכנית אישית

85 לחודש
 • כמות דומיינים: 1
 • עדכונים ושדרוגים
  למערכת וורדפרס, תבניות ותוספים
 • תדירות עדכונים: אחת לשבועיים
 • שחזור אתר במקרה של קריסת אתר
  לאחר ביצוע עדכונים
 • שחזורי אתר נוספים: 0
 • טיפול בתקלות, וירוסים ופריצות: 0

תוכנית עסקית

140 לחודש
 • כמות דומיינים: 1
 • עדכונים ושדרוגים
  למערכת וורדפרס, תבניות ותוספים
 • תדירות עדכונים: אחת לשבוע
 • שחזור אתר במקרה של קריסת אתר
  לאחר ביצוע עדכונים
 • שחזורי אתר נוספים: 1
 • טיפול בתקלות, וירוסים ופריצות: 0

תוכנית מתקדמת

195 לחודש
 • כמות דומיינים: 1
 • עדכונים ושדרוגים
  למערכת וורדפרס, תבניות ותוספים
 • תדירות עדכונים: אחת לשבוע
 • שחזור אתר במקרה של קריסת אתר
  לאחר ביצוע עדכונים
 • שחזורי אתר נוספים: 2
 • טיפול בתקלות, וירוסים ופריצות: 1 לחודש

תנאים כלליים:

מלאו את הטופס והזמינו שירות תחזוקה ועדכונים עוד היום

"*" אינדוקטור שדות חובה

פרטי האתר

יש לפתוח לי משתמש ניהול באתר עם הפרטים הללו:
שם משתמש: asaf
כתובת מייל: [email protected]

בחר תוכנית שירות:*

שאלות נפוצות

כל כמה זמן צריך לעשות תחזוקה לשרת?

זה תלוי באתר ומשתנה כמובן מאתר לאתר, אבל באופן כללי מומלץ להקפיד על תחזוקה שוטפת ובדיקה כל כמה ימים.

מה עלות תחזוקת אתר וורדפרס?

אנחנו כאן בזוגיטל מציעים שירותי תחזוקה שוטפת במחיר משתלם למדי החל מ-85 ש”ח כולל מע”מ לכל אתר.

 

מהו זמן התגובה שלכם לטיפול בתקלות?

כשמדובר בתקלות המצריכות מענה מיידי, אנו מקפידים לתת מענה מהיר בתוך שעות בודדות בלבד.

 

מה קורה אם האתר שלי נפרץ? האם הטיפול כלול במסגרת תחזוקת האתר?

באופן עקרוני, הסיכוי לפריצה באתר מעודכן הוא נמוך מאוד, אך עדיין קיים. במידה ובחרתם בתוכנית המתקדמת, תהיו זכאים לטיפול 1 בחודש אחרי פריצה לאתר. בתוכנית האישית והעסקית, השירות יתומחר בנפרד, בהתאם להיקף הזמן הנדרש לטיפול.

 

סמינר יומי לעסקים

תכנית 6 השלבים לבניית שיתוף פעולה ריווחי

מחזור מס' 5 של

סמינר שיתופי פעולה

יוצא לדרך!

בודק...