לקוחות מספרים

יש לנו לקוחות עסקיים במגוון היקפים ותחומים.
הנה מה שהלקוחות שלנו מספרים על העבודה איתנו.

דקלה יקרה תודה ענקית!! על ההפקה של הכנס המעלף, שהקפיץ אותי כמה רמות קדימה שאני אפילו עוד לא מצליחה לאמוד. מעסק שפועל בקליניקה בלבד, התחלתי להנחות אנשים רבים אונליין - מאות!
קיבלתי 900 הרשמות לרשימת התפוצה שלי וזה מדהים.
כמות אנשים שאני יכולה עכשיו להפיץ להם את המסרים שלי ולהזמין אותם לתכנית שאני מפיקה. תודה על הפקה מקצועית, הכל היה מתוקתק, הכל מצידך היה מתופעל היטב, מה שאיפשר לי לעסוק נטו בתוכן שלי ובאינטראקציה עם הקהל ושאר המרצים. מאמינה שיהיו הרבה המרות כי נראה שהתוכן דיבר אל הקהל.

שלי בן מאיר

מנחה ומאמנת אישית

אני מכיר את דקלה כמה שנים. לא משנה אם זה קורונה או שגרה. מה שאני קורא לו - הקשר האישי, במה אפשר להיות לעזר - אז את פרזנטורית מעולה של הדבר הזה במשך שנים.
ואני בטוח שיש עשרות אולי מאות אנשים שחושבים כמוני. תודה על הלב הענק שלך. התדר שלך מגיע למרחקים.

דויד אלהרר

אסטרטג תקשורת ושיווק, וסטוריטלר עסקי

אסף הוא בראש ובראשונה נותן שירות ברמה הגבוהה ביותר. אין דבר שהוא בלתי אפשרי עבורו ואני מזמין אתכם לאתגר אותו (תעשו את זה! אולי אתם תצליחו להוציא אותו משלוותו, אני ניסיתי ולא הצלחתי:) לכל אורך הדרך הרגשתי שיש לי פרטנר שמוביל את התהליך בבטחון, רוגע, מקצועיות והמון רצון טוב. כל רעיון חדש הוא בדק ויישם - אפילו היום בוובינר ההשקה מישהי שאלה משהו לגבי אחד מהעמודים באתר, אני התחלתי לגמגם ואסף תיקן את זה בזמן אמת 🙂 זה שירות! אסף, המון תודה על העבודה המדהימה! ואם אתם רוצים למכור את הקורסים שלכם אונליין עם אוטומציות ברמה הגבוהה ביותר, בחיי שאל תהססו.

דודו ציזנר

מותיקי האוטומציה העסקית בישראל

תודה רבה דקלה. יש לי יותר סדר, בהירות וגם כיווני פעולה. הכיוון של מילות המפתח עשה לי סדר. כמובן איסופי הלידים מכל מקום שאני דורכת בו. אני חושבת שמכל התנועות - אלו תנועות פשוטות עם המון שכל והמון השפעה.
בנוסף ההמלצה שלך על מערכת crm, הניעה אותי לפעולה להתחיל ליישם.
כך גם לגבי פודקאסט.
עכשיו אפשר לעבוד!

מוריה בן דרור

המרכז ללימוד תקשורת עם בעלי החיים

אני רוצה להמליץ מקרב לב על אסף שהוא מקצוען בתחום של בניית מערכות למידה וקורסים דיגיטלים.
אסף עזר, ליווה ומלווה אותי עד היום בהקמה של אתר קורסים למכללה ב-4 שפות.
הכל רץ ומתפקד.
לכל דבר יש מענה. אסף מקצוען. כיף לעבוד איתו. הוא תמיד נמצא שם כשצריך.
אני לגמרי ממליץ לכל מי שחושב להקים פלטפורמת קורסים לעסק שלו לדבר עם אסף.
אנחנו נמשיך לעבוד יחד גם בהמשך.

רועי אלשטיין

מנהל הדרכה המכללה לרפואה אינטגרטיבית מאחדת (ד"ר נאדר בוטו)

בזכות הקשרים של דקלה אני מוכר שירותים בעשרות אלפי שקלים. אני משווק בדיגיטל כבר כמה שנים והפלטפורמה של דקלה הינה ללא ספק הפלטופרמה היעילה ביותר שמצאתי בשוק!
אני הולך איתה כבר דרך ארוכה ומנוי אצלה - ואין ספק שדקלה פיצחה שיטה מנצחת בזכות ההיכרות שלה עם כל התותחים הכבדים בתחום השיווק!

שמען קסלסי

מנטור להצלחה והגשמה

תודה דקלה. את מאורגנת. מסודרת. הכל מאוד מאוד ברור עכשיו.
פשוט כיף לדעת שיש מישהי כמוך שחושבת אסטרטגית בצורה מאוד מובנת.
יש לי אבני דרך, זה אחד הדברים הכי בסיסיים שהכי היו חסרים לי. עד היום במשך שנתיים עוד לא הגעתי לאנשי מקצוע שחשבו מחוץ לקופסא בלי לשחזר מהלכים שעובדים לאחרים ולא עובדים עבורי.
כיף שפגשתי אותך וחבל שזה לא קרה הרבה קודם.

מורן בר אור

מעצבת פנים

מכיר את דקלה מעולם שיתופי הפעולה והכנסים הדיגיטלים.
אין ספק שדקלה יודעת להזיז הרים, להפגיש אנשים, להרים כנסים, לעשות אירועים יוצאי דופן ולהביא לקוחות לאנשים. ממליץ בחום להכיר.

עומרי רווח

יועץ עסקי ובעלים של סוכנות דיגיטל

מכיר את אסף ודקלה שנים בתחום הדיגיטל. דקלה אירחה אותי בכנסים שהפיקה והגיעו לנו מתעניינים דרכה. יצא לנו גם לבנות להם דפי נחיתה ממירים במערכת שלנו.
הם מקצועיים ונותנים שירות מכל הלב ומטיסים את הלקוחות שלהם בדיגיטל. 

אסף שטרן

מנכ"ל ובעלים שלח מסר

מכירה וממליצה על זוג האפשטנים.
את דקלה מכירה כבר שנים מעולם הכנסים הוירטואלים. ואסף מלווה את כל הצד הטכני באתר שלי. העבודה איתם מלווה במקצועיות ושירות מכל הלב. 

רוזין רוזנבלום

מומחית לכתיבה שיווקית. גאונה שיווקית

דקלה ואסף מספקים פתרון כולל, המשלב את הצד האנושי-אסטרטגי-שיווקי שדקלה מובילה, ביחד עם הצד הטכנולוגי שאסף מוביל. שילוב זה נותן לך ביטחון, ומאפשר לקדם במהירות רעיונות יצירתיים, בלי ליפול בין הכיסאות, עם ״שירות אפשטין כפול״.

גיל פרץ

מרצה טד ומומחה בילנאומי לביצועי שיא של עסקים ואנשים, מייסד תחום האימונים בישראל

מכיר את דקלה שנים, כמשווקת דיגיטלית חריפה ופורצת דרך בתחומה. אין ספק שיצרת מהלך גאוני. שאפו ענק.

בן יעבץ

יועץ ואסטרטג שיווק

מכיר את דקלה ואסף שנים כמשווקים בדיגיטל. אנחנו עובדים וממליצים אחד על השני.
מההיכרות שלנו אני ממליץ לעבוד איתם. הם יעשו הכל כדי שהעסק שלכם יטוס בדיגיטל.

פלג אלקלעי

צלם וידאו שיווקי לעסקים

החיבורים של דקלה ושיתופי הפעולה שהיא מייצרת - הביאו לי הרבה לקוחות מאושרים והרבה מאוד כסף! כיף לעבוד עם דקלה. היא עובדת מכל הלב. סופר מקצועית. הלוואי שהיו יותר אנשים שעובדים בצורה הזו. אם אתם רוצים עוד הכרה, חשיפה ולקוחות לעסק שלכם – דברו עם דקלה!

דורון גושן

חופש מעשי - מלווה עסקים ביצירת מוצר דיגיטלי

אסף ודקלה צוות אדיר, עשינו, עושים ונעשה איתם הרבה שיתופי פעולה.
הם שותפים ותיקים וטובים שלנו ועבודה מולם תמיד נעימה ומקצועית.
כמו צוות טוב הם משלימים אחד את השנייה וביחד נותנים מענה מקיף מקצועי.
תענוג לעבוד ביחד, ממליץ בחום.

יובל בן משה

מנהל קהילת השותפים של SMOOVE

בטח אתם מכירים את דקלה אפשטין... כי מי לא מכיר את דקלה... אבל אני לא יודע אם יצא לכם לחוות את השירות שלה. אז במילה אחת - וואוו! 
כל מי שיעבוד איתך - פשוט יעוף באוויר!

טל ליברמן

שותף בחברת צמיחה בדיגיטל BMF360

המלצה חמה ממני! דקלה מתוקה, אנושית, מוכשרת עם קשרים מפה ועד הודעה חדשה! יודעת לעשות את העבודה. יודעת לאפשר לנו לשים ת'ראש ולהתעסק ביצירה בעסק בשקט. זה הזמן להגיד לך תודה ענקית!

טל דניאל

מנטורית ליצירת מציאות

אם יש משהו שאני אוהב בשירותי ספק כזה או אחר, זה קודם כל ההבנה והמקצוענות לפני העבודה עצמה. כל אחד יודע לדבר אבל לא כל אחד יודע מה עומד מאחורי מה. אסף ידע בדיוק מה אני צריך מהרגע שדיברתי, נתן לי את הפתרון המושלם למוצר שרציתי והוסיף את המקצוענות שלו והפך את זה למוצר מושלם.
תודה אסף!

שמוליק דורינבאום

קופירייטינג לקידום אתרים

לאחר ניסיונות רבים להעסקת מומחים בתחום, למדתי שאין כמו לעבוד עם אדם מקצועי, עם חשיבה מרחבית, מומחה לאוטומציה, כמו אסף. מפרוייקט תקוע - תוך פחות מחודש הוקם עבורי אתר מקצועי ומתקדם כפי שרציתי. יש לציין את הזמינות של אסף גם לתיקונים. ממליץ בחום לשוחח עם אסף, אולי תופתעו ותמצאו פיתרון קרוב יותר ממה שחשבתם -
שיקדם אתכם אל המטרה.

דורון בניטה

יעוץ אסטרטגי וליווי עסקים בבניית מעטפת שיווקית

דקלה עושה את הכל על הצד הטוב ביותר. סופר מקצועית, רצינית, מתקתקת דברים ותמיד באווירה טובה. כיף לעבוד איתה. מבינה שיווק, חיה ונושמת אותו ממש. כל מי שעובד איתה מרוויח בגדול.

איריס אבידן

מנהלת שיתופי פעולה ומועדון לקוחות מצליח

כיף לדעת שיש עדיין אנשי מקצוע טובים שנותנים שירות טוב ואמין. לאחר אין ספור בירורים ובדיקות וקבלת אינספור הצעות מחיר הגעתי לאסף. אסף ליווה אותי והסביר לי כל צעד וצעד והכל בסבלנות ומקצוענות רבה.

פז יעקובי

מהנדס בניין. תכנון מבנים

השתתפתי בסמינר של דקלה שהעבירה לפורום נשות עסקים בראשל"צ. דקלה הרצתה בצורה מעניינת ומלאת חיות, העבירה ידע מקצועי רב בצורה נגישה וברורה, נתנה טיפים נהדרים וקלים ליישום, שמיד הביאו לתוצאות. דקלה השאירה את כולן עם השתוקקות גדולה ללמוד עוד מנסיונה המקצועי. זו לא ההרצאה הראשונה שנחשפנו אליה בנושא, אך המועילה ביותר. תודה רבה! אני בטוחה שרבים מצטרפים להמלצתי.

 

ליאת יהושע

משחקים וסדנאות לאכילה בריאה

בודק...