ייעוץ שיווקי

נשמח לעזור לך לנווט בנוף השיווק המתפתח ללא הרף. על ידי שיתוף פעולה איתנו, מקבלים גישה לאסטרטגיות מותאמות, פתרונות חדשניים ותובנות ניתנות לפעולה שיבדילו אתכם מהמתחרים. בין אם שיפור נוכחות המותג , ייעול מאמצי השיווק הדיגיטליים או שיפור מעורבות, שירותי הייעוץ שלנו נועדו להשיג את היעדים העסקיים שלכם בביטחון.

ייעץ שיוק דיגיטלי
התאמת פעולות שיווק ליעדים ותקציבים
ערוצי פרסום
אסטרטגיה שיווקית

איך בוחרים יועץ שיווקי?

לפני שמחפשים יועץ שיווק, עלינו לדעת מה היעדים השיווקים והעסקיים של העסק. האם חשוב לנו להגדיל את המכירות? לבנות מותג? לשפר את המיתוג? לבנות עוד נכסים דיגיטליים?
אולי להגדיל את רשימת תפוצה?
עלינו
להיות מדויקים לפני שנתחיל את תהליך החיפוש.

לאחר שהגדרנו במדויק מהן המטרות ולאן אנחנו שואפים - נתחיל לבדוק מי הם הפרסונות שמעניקים שירותי ייעוץ שיווקי ופיתוח עסקי. מה האג'נדה, מה חשוב להם כנותני שירות, נבדוק סיפורי הצלחה ועוד. לאחר שביצענו השוואה נוודא שהפרסונה שבחרנו מתכתבת עם החזון שלנו ונתאם שיחה לבחינת היתכנות השירות.

מה זה ייעוץ שיווקי ומה הוא כולל?

ייעוץ שיווקי הוא תוכנית פעולה ושירות המאפשרת לכל בעל עסק מכל סוג לקבל את הכלים הנכונים לפרסום ושיווק בכל פלטפורמה קיימת, ובייחוד ברשתות החברתיות, שהן הפלטפורמה העיקרית לשיווק יעיל ומהיר בימינו.
בשירות ייעוץ שיווקי של זוגיטל אתם תקבלו כמה כלים שקריטיים להצלחת הקמפיינים השיווקיים שלכם בכל רחבי האינטרנט:

שיווק חברתי וייעוץ שיווק דיגיטלי

ייעוץ שיווקי מספק לכם את כל הפרטים הטכניים – איך מקימים פרופיל עסקי בכל אחת מהרשתות החברתיות, אילו פונקציות הפרופיל הזה מספק לכם וגם ייעוץ בנושאים כמו מילות מפתח, האשטאגים, תזמוני פרסומים ועוד. יחד איתכם נבנה תוכנית שבה תיצרו את הפרסונה שלכם ושל העסק בכל רחבי האינטרנט ותתחילו את האינטראקציה שלכם עם הלקוחות ועם לידים פוטנציאליים שמתעניינים לעשות איתכם עסקים.

ייעוץ אסטרטגי שיווקי

שיווק הוא לא רק הדרך והתדירות שבה אתם מפרסמים את עצמכם ואת העסק שלכם. מאחורי התהליך הזה יש אסטרטגיה שלמה שמטרתה ליצור פרסום מדויק, מושך, אותנטי והכי חשוב – רלוונטי. אתם יכולים להשקיע אלפי שקלים וליצור קמפיינים נרחבים שיגיעו לעשרות אלפי אנשים בארץ, אבל כל המאמצים האלו ירדו לטמיון אם אתם לא בוחרים את הפלטפורמה המתאימה בה קהל היעד שלכם נמצא, את המוצר או השירות הנכונים לשווק, את קהל היעד המתאים ביותר לטירגוט ואת הדרך המשכנעת ביותר להסביר שהמוצר או השירות שלכם הוא בוודאות האפשרות הטובה ביותר שהם יכולים לקבל.

ייעוץ לבחירת ערוצי שיווק נכונים לעסק

קיימות כיום פלטפורמות רבות המתאימות לשיווק דיגיטלי, ובהן גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק, יוטיוב ועוד. עם זאת, לא כל פלטפורמה תתאים בהכרח לאופי העסק שלכם, לאופי הלקוחות שלכם ויותר מזה – לאופי שלכם כבעלי העסק. מרכיב אחד מרכזי של הייעוץ השיווקי שלנו הוא להגדיר היטב את פעילות העסק והלקוחות ולמצוא את הפלטפורמה שבה החשיפה ללקוחות הנכונים תהיה הרבה ביותר, המהירה ביותר, היעילה והמדויקת ביותר.

למי יכול להתאים ייעוץ שיווקי?

ייעוץ שיווקי יכול להתאים לכל בעל עסק שרוצה להרחיב את החשיפה למותג שלו:

נציין שהשירות שלנו מתאים גם למי שעדיין אינו נוכח בדיגיטל מסיבות כאלו ואחרות, אך הוא ידרוש מכם לצאת מאזור הנוחות שלכם ולפעול באופן אקטיבי ובקביעות במדיה כדי לתחזק את הקמפיינים ולהמשיך את תהליך הצמיחה.

למה כדאי לבחור בזוגיטל לייעוץ שיווקי?

זוגיטל מורכבת מצוות מנצח של זוג בעלי ניסיון רב ונרחב בייעוץ שיווקי, בבניית נכסים דיגיטליים וביישום אוטומציות בעסק כבר יותר משני עשורים. אצלנו תקבלו שירות מלא באנושיות וגם בידע טכנולוגי רב, המתחיל בבדיקת התאמה ובמציאת הדרך הנכונה להתניע את תהליך הפריצה שלכם לעולם הדיגיטל, וממשיך בליווי צמוד לאורך כל הדרך בתוספת הסברים, הנחיות והמלצות לעבודה בהמשך עם בעלי מקצוע מומחים.

במשך השנים בנינו גם רשת נטוורקינג גדולה שנשמח לשלב אתכם בה כדי שתוכלו להמשיך ולמנף את העסק שלכם קדימה.

איך ייעוץ שיווקי ואסטרטגיה שיווקית נכונה שנבנה עבורך
תשפר לך את ההמרות בעסק?

מדוע חשוב להתייעץ עם יועץ שיווקי מוסמך?

התייעצות עם יועץ שיווק מוסמך יכולה להיות חשובה מכמה סיבות:

מומחיות

ליועץ שיווק יש ידע וניסיון מיוחדים בתחום השיווק. הוא נשאר מעודכן במגמות האחרונות בתעשייה, באסטרטגיות ושיטות עבודה מומלצות. המומחיות שלו יכולה לעזור לך לפתח אסטרטגיות שיווק יעילות המותאמות לצרכים העסקיים הספציפיים שלך.

אובייקטיביות

יועץ חיצוני יכול לספק פרספקטיבה בלתי משוחדת על מאמצי השיווק שלך. הוא יכולים להעריך באופן אובייקטיבי את אסטרטגיות השיווק הנוכחיות שלך, לזהות אזורים לשיפור ולהציע רעיונות חדשניים. נקודת המבט הבלתי משוחדת שלו יכולה לעזור לך לקבל החלטות מושכלות ולהימנע מטעויות פוטנציאליות.

תכנון אסטרטגי

יועץ שיווק יכול לעזור לך לפתח תוכנית שיווקית מקיפה המותאמת למטרות העסקיות שלך. הוא יכולים לנתח את שוק היעד שלך, את המתחרים ואת המגמות בתעשייה כדי ליצור מפת דרכים אסטרטגית לפעילויות השיווק שלך. תכנון ארוך טווח זה יכול להבטיח עקביות, יעילות ויעילות במאמצי השיווק שלך.

חסכון בזמן

יועץ שיווק יכול לחסוך לך זמן על ידי טיפול במשימות שיווק שונות, כגון מחקר שוק, תכנון קמפיינים, יצירת תוכן או ניהול מדיה חברתית. זה מפנה לך זמן להתמקד בפעילויות ליבה עסקיות אחרות.

עלות-תועלת

העסקת צוות שיווק במשרה מלאה עשויה להיות יקרה, במיוחד עבור עסקים קטנים. התקשרות עם יועץ שיווקי מאפשרת לך לגשת למומחיות שלו על בסיס פרויקט או לפי הצורך. זה יכול להיות פתרון חסכוני יותר, מכיוון שאתה משלם רק עבור השירותים או הייעוץ הספציפיים שאתה צריך.

רשת ומשאבים

ליועץ שיווק יש לרוב רשת עצומה של אנשי קשר ומשאבים בתעשייה. הוא יכול למנף את הקשרים האלה כדי להועיל לעסק שלך, בין אם זה מציאת שותפים אסטרטגיים, משפיענים, קשרי מדיה או כלים ופלטפורמות ספציפיות לתעשייה.

יכולת הסתגלות

נוף השיווק מתפתח כל הזמן. טכנולוגיות חדשות, פלטפורמות והתנהגויות צרכנים משתנות תדיר. יועץ שיווק נשאר מעודכן בשינויים אלו ויכול לעזור לך להתאים את אסטרטגיות השיווק שלך בהתאם. התפקיד שלו להדריך אותך ביישום טכניקות חדשניות ולהקדים את המתחרים שלך.

לסיכום, ייעוץ עם יועץ שיווק מוסמך יכול לספק תובנות, מומחיות ומשאבים יקרי ערך כדי לשפר את מאמצי השיווק שלך, להניע צמיחה עסקית ולהשיג תוצאות טובות יותר.

איך מצטרפים לשירות?

רוצים להצטרף לתוכנית של זוגיטל ולשווק את העסק שלכם בדיגיטל ביעילות?
מלאו כאן את הפרטים שלכם וזמנו לנו שיחה ראשונית להיכרות ובדיקת התאמה

שאלות נפוצות

מה זה ייעוץ שיווקי?

ייעוץ שיווקי הוא תוכנית פעולה ושירות המאפשרת לכל בעל עסק מכל סוג לקבל את הכלים הנכונים לפרסום ושיווק בכל פלטפורמה קיימת, ובייחוד ברשתות החברתיות, שהן הפלטפורמה העיקרית לשיווק יעיל ומהיר בימינו.

 

מה זה שיווק חברתי?

שיווק חברתי הוא האופן שבו אנחנו משווקים את העסק שלכם ברשתות החברתיות. כל פרופיל עסקי שנבנה בכל רשת חברתית כדי לקדם אתכם ואת החשיפה שלכם נכלל בקטגוריה הזאת, ואיתו גם אסטרטגיות הפרסום השונות.

מה כולל תהליך של ייעוץ שיווקי?

ייעוץ שיווקי מתחיל באפיון העסק כולו, שיטות הפעולה שלו והמטרות והיעדים של העסק. לאחר מכן נבנית אסטרטגיה שיווקית בה נציין בין השאר אילו פלטפורמות פרסום מתאימות, איזה תוכן לפרסם, באילו רשתות חברתיות ובאיזו תדירות. אנחנו בזוגיטל נבחן את המוצרים והשירותים שלכם וגם את הצרכים והרצונות של הלקוחות כדי להתאים את הקמפיינים השיווקיים שלכם לשוק הדינמי. כמובן, כל קמפיין מלווה בניתוח נתונים ולמידה לעתיד כדי שתוכלו בהמשך לעשות הכול לבד גם בלעדינו. אם תצטרכו, נוכל לספק לכם גם שירותים של בניית נכסים דיגיטליים.

האם יש ערוצי שיווק שחובה לפעול בהם?

קשה לומר באופן כללי באילו פלטפורמות כל עסק חייב להיות נוכח מבלי לאפיין אותו באופן מדויק. יחד אם זאת, אנחנו ממליצים שיהיה לכם לפחות ייצוג כלשהו בכל אחת מהפלטפורמות, אפילו אם רוב מאמצי השיווק שלכם לא יהיו בהן והוא יישאר בתור דף מידע פשוט המפנה לדפים שלכם ברשתות אחרות או לאתר העסק שלכם.

איך לבחור ערוצי שיווק מתאימים לעסק שלי?

ערוצי השיווק הרלוונטיים לעסק שלכם תלויים באופי העסק עצמו ובאופי של בסיס הלקוחות הקיים והפוטנציאלי שלכם. אם השיווק היעיל ביותר מבחינתכם נעשה בסרטונים, כדאי שתפנו לטיקטוק וליוטיוב, ולעומת זאת אם המילה הכתובה היא הפורטה שלכם תצטרכו לבנות פרופיל עסקי חזק ומצליח דווקא בפייסבוק. אנחנו בזוגיטל נשמח לייעץ לכם באופן פרטני באילו ערוצים תשיגו את החשיפה הגדולה והיעילה ביותר.

 

בודק...