6 סיבות למה העסק שלך צריך אתר חברים

תוכן עניינים

אתר חברים מבוסס וורדפרס הוא רעיון עסקי מצוין מסיבות רבות, אבל האם תהיתם איך אתרי חברים עובדים?

אתרי חברים יכולים לעזור לכם להיות יצירתיים, ולאפשר לעסק שלכם להיות רווחי ביותר, בעזרת בניית קהילה של עוקבים נאמנים. אתם יכולים להקים אתר חברים מאפס או ליצור אחד כזה שישתלב במסגרת המודל העסקי הנוכחי שלכם.

במאמר זה, נדון בפרטים של איך אתרי חברים עובדים ב-WordPress וכיצד אתם יכולים להתחיל לבנות אחד מהר יותר ממה שאתם חושבים.

מה זה אתר חברים

אתרי חברים הם עסקים דיגיטליים, שבהם לקוח מקבל גישה לתוכן לחברים בלבד. ברוב המקרים, אתרי חברים דורשים תשלום כדי לגשת לתוכן בלעדי למנויים.

בעבר הצגנו 8 סוגים של אתרי חברים, אז הפעם נציג בקצרה את סוגי התוכן שאפשר לכלול באתר חברים:

כל פעם שתוסיפו תוכן חדש לאתר החברים שלכם, למנויים שלכם תהיה הזדמנות לצרוך אותו. לכל אחד מהמנויים שלכם יהיה שם משתמש וסיסמה ייחודיים שיעניקו להם גישה לאזור החברים שלכם.

רק למנויים פעילים תהיה גישה לתוכן זה.

פתיחת אתר חברים היא דרך מצוינת להרוויח הכנסה קבועה מהתוכן שאתם מפרסמים, כיוון שהמשתמשים שלכם ישלמו לכם ישירות עבור התוכן כי הם מוצאים בו ערך ויכולים ללמוד מהידע שלכם.

האם בניית אתר חברים היא רעיון טוב?

אם חשבתם לבנות קהילה מקוונת שמבוססת על התוכן שלכם, אתר חברים עשוי להיות הרעיון העסקי הדיגיטלי המושלם.

זוהי דרך מצוינת לבנות נאמנות ולבסס סמכות בנישה שלכם. זה גם ישמור אתכם בקשר פעיל עם קהל שנהנה לשמוע מכם.

כמובן, אפשר לעשות את כל הדברים האלה עם אתר וורדפרס בסיסי או בלוג, אבל אתר חברים הוא דרך משתלמת להתפרנס מהמאמצים שלכם לייצר תוכן איכותי.

אם אתם כבר מייצרים מוצרים דיגיטליים באתר שלכם, תוכלו להשתמש באתר חברים כדי לתת תכנים נוספים למנויים בלבד.

עם זאת, חשוב לזכור שאם אינכם מוכנים לצאת לדרך, ייתכן שאתר חברים אינו הרעיון הטוב ביותר עבורכם, כיוון שהמנויים שלכם יצפו מכם לתוכן בעל ערך על בסיס קבוע.

אם אינכם מסוגלים לספק את התוכן שהם נרשמו לקבל, סביר להניח שתאבדו מנויים מהר יותר ממה שהשגתם אותם.

אגב, מחשבון המנויים שלנו יכול לעזור לכם להעריך את גובה ההכנסה שלכם מאתר חברים, גם במצב שמנויים נוטשים ומפסיקים לשלם.

היתרונות של אתר חברים מבוסס וורדפרס

לאתר חברים יש כמה יתרונות מרכזיים שאי אפשר להתעלם מהם, אבל לפני שתעשו השוואת תוספים ליצירת אתר חברים כדאי להבין מהם היתרונות שאתר חברים יכול להעניק לעסק שלכם.

1. הגדלת הכנסות

כל בעל עסק רוצה להרוויח יותר כסף ממה שהוא מרוויח כרגע. ולמרות שאולי אתם כבר מוכרים מוצרים דיגיטליים באתר האינטרנט שלכם, הפיכתו לאתר חברים תוסיף באופן מיידי מקור רווחי של הכנסות.

כמעט כל איש עסקים מצליח יודע שחשוב לגוון את מקורות ההכנסה כדי להצליח לאורך זמן. תחשוב על זה כמו השקעה פיננסית: אם כל הכסף שלכם יושקע במקום אחד, אתם עלולים להפסיד הכל אם המניה הספציפית הזו תקרוס.

עם זאת, אם תגוונו, תוכלו לספוג את ההפסדים הללו בקלות רבה יותר, כי ניתן לקזז אותם על ידי רווחים ממקורות אחרים.

כשאתם מנהלים עסק אתם יודעים שמקורות הכנסה בודדים יכולים לפעמים להתייבש מהר מאוד. על ידי גיוון המודל העסקי שלכם ובניית אזור חברים, העתיד הפיננסי שלכם יכול להיות בטוח יותר.

2. בניית נאמנות ואמון

אנשים לא עומדים בתור כדי לשלם לכם כסף, אלא אם הצלחתם לזכות באמון שלהם.

כאשר המשתמשים שלכם סומכים עליכם שתתנו להם מידע יקר ומדויק על הנושא שאתם מתמחים בו, הם לא יצטרכו לחפש את המידע הזה בשום מקום אחר.

משתמש שמשלם את דמי המנוי  שלכם בתמורה למידע שאתם נותנים, כבר מראה לכם את הנאמנות שלו אליכם. עכשיו זו האחריות שלכם לטפח את הנאמנות הזו.

אם תמשיכו לבנות אמון ונאמנות עם תוכן נהדר, המנויים שלכם ימשיכו לחדש את המנוי שלהם.

3. אין צורך במוצר פיזי

אם אי פעם ניהלתם מלאי, אתם יודעים כמה כאב ראש זה יכול להיות. ראשית, אתם צריך לאחסן את המוצרים האלה איפשהו. אז אתם צריכים לשכור אנשים כדי למכור אותם ולשלוח אותם ללקוחות.

גם אם אתם מנהלים עסק של דרופשיפינג, שבו אתם לא צריכים לנהל את המלאי הפיזי, אתם יודעים שדרופשיפינג מגיע עם סט אתגרים ייחודי משלו.

עם זאת, אתר חברים הוא וירטואלי לחלוטין. זה לא יתפוס מקום במשרד או בבית, ולעולם לא ייגמר לכם ה”מלאי”. המלאי שלכם הוא התוכן שלכם, שתמיד יהיה באתר שלכם, מוכן להיצרך על ידי המנויים שלכם.

כמובן, זה בהחלט דורש עבודה. תצטרכו לתת תוכן מעולה אם אתם רוצים לראות את מספר המנויים שלכם גדל.

4. האתר שלכם יקבל יותר תנועה

אתר חברים פירושו שתהיה לכם גישה לפרטי הקשר של המשתמשים שלכם. כתובות המייל שאתם אוספים הן בעלות ערך רב לשיווק האתר שלכם והמוצרים הדיגיטליים שלכם.

השתמשו בפרטים האלה כדי להפעיל קמפיינים בדואר אלקטרוני לפילוחים שונים של לקוחות בהתאם למידע שאתם לומדים עליהם. זה יכול לעזור לכם להגדיל את התנועה לאתר החברים שלכם או לאתרים אחרים שבבעלותכם.

לשיווק בדואר אלקטרוני יש צורות רבות ושונות, כגון:

  • הצגת מוצרים חדשים
  • מתן תוכן חינם למטרות למידה
  • טיפוח הלידים שלכם דרך משפך המכירות שלכם

כל אחת מהאסטרטגיות הללו תוביל לתנועה רבה יותר, וכל עוד אתם מספקים ערך למנויים שלכם, התנועה הזו תהפוך ללקוחות חדשים.

5. הגברת הסמכות

בסביבה המקוונת של היום, לצרכנים יש גישה ישירה לכל כך הרבה מקורות תוכן שונים שקשה לדעת מאיפה להתחיל. זה הופך את הסמכות לחשובה מאי פעם.

באופן כללי, הרבה אנשים התחילו להקטין את מספר האתרים השונים שהם הולכים אליהם או המשפיענים שהם מאזינים להם. במקום זאת, אנשים מחפשים מנהיגים מקוונים שמפגינים סמכות בצורה הטובה ביותר.

אבל מהי בעצם סמכות?

בעיקרון, זה רק אומר שאתם בטוחים בתחום שלכם, יכולים לגבות את הדברים שאתם טוענים בעובדות, ואנשים אחרים עוקבים אחריכם.

על ידי יצירת אתר חברים אתם מיד שולחים מסר חזק שאתם יוצרים תוכן שיש לו מספיק ערך כיוון שנדרש תשלום כדי לגשת אליו. למרות שזה אולי לא נשמע כמו דבר חשוב, זה עושה הבדל גדול כשאתם מנסים למשוך את קהל היעד שלכם אליכם.

חשבו כמה מיילים, פוסטים במדיה חברתית ופוסטים בבלוג אתם קוראים בכל יום. המציאות היא שיש לכם רק כמות מוגבלת של זמן פנוי. אתם כנראה לא הולכים לבזבז את הזמן הזה בקריאת תוכן ממקור שאתם לא חושבים שהוא סמכותי.

על ידי הקמת אתר החברים שלכם בוורדפרס, אתם תוסיפו לעצמכם ולעסק שלכם שכבה אמינות וסמכות שאי אפשר להתעלם מהן.

6. פיתוח מערכת יחסים

פיתוח קשרים עם לקוחות הוא חלק קריטי בפאזל להצלחה בעסקים. כאשר למנויים שלכם אין תחושה שהם מכירים אתכם אישית, הם עלולים לא להישאר לאורך זמן.

פתיחת אתר חברים בוורדפרס תיתן לכם את ההזדמנות ליצור קהילה משלכם של משתמשים בלעדיים. רק האנשים שמשלמים עבור התוכן שלכם יוכלו לגשת אליו, מה שגורם למנויים שלכם להרגיש מחוברים אליכם ואחד לשני.

זה דבר חזק.

האנשים שנרשמים לאתר החברים כנראה מסורים לנישה שלכם בדיוק כמוכם. הם מחפשים ידע ופתרונות שיעזרו להם לפתח טוב יותר את הכישורים והכישרונות שלהם. יש סיכוי טוב שתיתקלו בגורם משפיע או שותף עתידי שיוכל לעזור לכם להצמיח את העסק שלכם.

סביר להניח שאפילו תיתקלו בכמה אנשים שתרצו לעזור להם לקדם את המטרות שלהם. המודל העסקי של אתר החברים הוא כביש מהיר רב-נתיבי שבו כל אחד בקהילה יוכל לעבוד יחד למען מטרה משותפת.

7. ערך גבוה

אם מעולם לא קיבלתם תשלום עבור התוכן שאתם יוצרים, תלמדו שכאשר אתם מקבלים תשלום אתם יכולים להשקיע בו הרבה יותר זמן, מחקר ומאמץ. זה אומר שאתם יוצרים יותר ערך בתוכן שאתם מוציאים לאור.

להרוויח כסף עבור העבודה שלכם נותן לכם הרבה יותר חופש. תוכלו להשתמש בזה כדי ליצור תוכן שבאמת בולט מעל למתחרים שלכם. תוכלו גם להעמיק במחקר ולשלוט באופן מלא בלוח הזמנים של ייצור התוכן שלכם.

כמובן, עצם החיוב של דמי מנוי עבור התוכן שלכם לא הופך אותו לבעל ערך גבוה יותר כברירת מחדל. אבל תהיה לכם היכולת להחדיר לתוכו יותר ערך כי יהיה לכם יותר חופש בתהליך היצירה.

לסיכום

עכשיו כשאתם יודעים איך אתרי חברים עובדים ולמה אתם צריכים אחד כזה, הגיע הזמן להתחיל עם אתר חברים משלכם.

עם תוספים ליצירת אתר חברים, יהיה לכם כל מה שאתם צריכים כדי לבנות אתר חברים מצליח, אבל אנחנו בזוגיטל נשמח לייעץ ולהמליץ לכם על התוסף המתאים ביותר לאתר החברים שלכם, ואפילו להקים אותו עבורכם.

שתפו את הפוסט

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

בטוח שיעניין אתכם גם...

סמינר יומי לעסקים

תכנית 6 השלבים לבניית שיתוף פעולה ריווחי

מחזור מס' 5 של

סמינר שיתופי פעולה

יוצא לדרך!

בודק...